Loučná nad Desnou

Jedno místo, nekonečno zážitků.

Velký výběr okolních sjezdovek  
Turistické cíle v okolí  ■

Na své si příjdou milovníci přírody  
Hospody, restaurace i bary v blízkém okolí  
Bezpečné zázemí pro táborák i hry uvnitř objektu  

Výlety v okolí

Přichystali jsme pro vás pár tipů, užívejte je dobře.

Velké Losiny – termály

Vyzkoušejte devatero termálních bazénů a vodní atrakce. Nechte své tělo hýčkat při profesionálních masážích. Načerpejte energii při pohybových aktivitách v bazénu. Dopřejte své imunitě pobyt ve čtyřech typech saun. To vše s vaší rodinou, v zázemí našeho termálního parku.

www.termaly-losiny.cz

x-park františkov

V létě mohou hosté areálu využít zrekonstruovaný tenisový kurt s umělým povrchem, fotbalové hřiště a trampolínu pro dvě osoby. Rádi vám zapůjčíme badminton či plastový pétanque. Zahrát si můžete florbal, nebo basketbal. Na procházky po lese máme pro vás připraveny košíky na houby. Děti si mohou pohrát na hřišti s houpačkami, skluzavkou, pískovištěm a lanovou dráhou.

www.x-park.cz

Zámek Velké Losiny

Zámek Velké Losiny se nachází v obci Velké Losiny v okrese Šumperk, v krajině předhůří Hrubého Jeseníku. Zdejší renesanční zámek stojí na místě někdejší středověké tvrze. Místo proslulo nechvalně známými čarodějnickými procesy, které se zde odehrávaly v letech 1678-1696 a padlo jim za oběť 56 osob.

www.zamek-velkelosiny.cz

karlova studánka

Karlova Studánka je lázeňská obec ležící v okrese Bruntál. Má 182 obyvatel, se svou nadmořskou výškou 800 m n. m. je nejvýše položenou obcí bruntálského okresu. Jen kousek odsud leží nejvyšší vrchol Moravy – Praděd. Do roku 1949 byla Karlova Studánka osadou obce Suchý Zejf.

www.kstudanka.cz

nádrž dlouhé stráně

Třetí největší přečerpávací vodní elektrárna na světě a nejrozsáhlejší vodní energetické dílo v České republice. Většina objektů se nachází pod zemí, stavby na povrchu jsou ohleduplně začleněny do okolní přírody a vytvářejí s ní harmonický celek.

www.dlouhe-strane.cz

kouty nad desnou

Každý z Vás – sportovec, turista, návštěvník elektrárny Dlouhé Stráně si najde program na míru a budete se divit, že u nás den nestačí.Hlavní devizou areálu Kouty je šestisedačková lanovka, která Vás dopraví za všemi nevšedními zážitky. Od horní stanice lanovky můžete využít kyvadlové dopravy busem k horní nádrži Dlouhé Stráně.

www.kouty.cz

GPS rekreačního domu: 50.083728, 17.090157
otevřít mapách

+ 420 777 773 526
apartmanyagatha@seznam.cz

Odpovědný vedoucí apartmánů Ing. Lubomír Křenek 
Rejhotice 203 Loučná nad Desnou

 

Apartmány Agátha 2019     |     designed